/Files/images/1155557.jpgНаші традиції

СВЯТО «День знань»

1 вересня – урочисте свято «День знань». Знайомство з новими друзями, веселі конкурси та забави. В цей день діти разом з дорослими відвідують школу, майбутніх вчителів, знайомляться з бібліотекою. Свято закінчується конкурсом «Малюнок на асфальті».

/Files/images/goodscreen.ru_201106021857386937.jpg

СВЯТО «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

Це свято відзначається конкурсом екібани, поробок із природного матеріалу. Найкращі роботи нагороджуються призами.

/Files/images/c3363a35be0677f72e3ff15949997d55_beautiful_christmas_tree_1280x800.jpg

НОВОРІЧНІ СВЯТА

Традиційний карнавал для дітей та їх батьків різного віку. Діти зустрічають прихід Діда мороза, Снігуроньки піснями, хороводами, танцями. Яскраві костюми, різні персонажі – все це є невід’ємною частиною новорічного свята. Кожен чекає новорічних сюрпризів та подарунків.

/Files/images/Вертеп.jpg

РІЗДВЯНІ СВЯТА – СВІТ ДУХОВНИЙ

Діти колядують, щедрують, приймають участь у різдвяному вертепі. Під час проведення свята діти знайомляться з традиціями та звичаями українського народу.

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ/Files/images/P1320344_a.jpg

Під час святкування проводяться народні ігри, хороводи, діти знайомляться з народними промислами, оберегами.

Приймають участь у спортивних змаганням з елементами народної культури.

/Files/images/02087186.jpg

МАСЛЯНА

Вже стало традицією святкування зустрічі зими з весною. Самовар, млинці та вареники, катання на конях, конкурси та змагання, спалювання чучела зими - сплеск емоцій та святкового настрою, все це є невід’ємною частиною святкування масляної.

/Files/images/1b37.jpg8- БЕРЕЗНЯ

Свято весни, всіх мамусь та бабусь. Діти готують подарунки своїми руками, святковий концерт супроводжується родинними змаганнями та конкурсами.

/Files/images/idea-510-502-1278604904-0556-miesbach.jpgОБЖД у дитячому садку

Головною метою проведення «Тижня безпеки дитини» є:

- поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми в дитячих закладах з питань особистої безпеки та захисту життя у НС;
- удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників дитячих закладів з питань захисту і дій в умовах НС;
- пропаганда педагогічного досвіду з проблем виховання та організації заходів із запобігання та реагування на НС

/Files/images/ррр.jpgВИПУСКНІ СВЯТА «ПРОЩАВАЙ, САДОК ДИТЯЧИЙ»

Прощальний вальс у стінах дошкільного закладу. Хвилювання на обличчях батьків та дітей, останні побажання, слова вдячності… Попереду довга дорога у життя…

/Files/images/children_reading_01.jpg

ЛІТНЯ РОЗВАГА «День економіки»

Кожного року влітку діти під час інтелектуальних . спортивних, музичних конкурсів навчаються «заробляти гроші» та правильно і економно їх використовувати іграшкових крамницях. Діти вивчають елементи економіки, та намагаються бути заощадливими.

/Files/images/HealthyKids.jpg

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

У нашому дитячому садку велика увага приділяється здоров'ю дітей, їх фізичному розвитку. Ми намагаємося використовувати різні форми роботи, проводимо Дні відкритих дверей, спортивні свята за участю батьків і колективу. Головна мета Днів здоров'я - формування інтересу до фізичної культури і потреби в заняттях фізичними вправами, отримання заряду бадьорості та енергії, позитивних емоцій та гарного настрою.