/Files/images/0cb2c092863723.pngПріоритетні завдання на 2017/2018 навчальний рік:

· Активізувати роботу з національно - патріотичного виховання дітей дошкільного віку у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.
· Забезпечити реалізацію завдань з трудового виховання дітей в процесі організованої й самостійної предметно-практичної діяльності дітей.
· Сприяти розвитку професійної майстерності педагогів, інноваційній компетентності, творчому підходу до організації життєдіяльності дитини через використання в роботі сучасних інформаційних технологій.

Методична тема на 2017/2018 навчальний рік:

«Здійснення науково-методичного забезпечення педагогічного процесу, залучення педагогів до творчої роботи в умовах оновлення змісту освіти».